• Holoğlu İnşaat

  YENİLİĞİ YAKALAMAK VE
  UYUM SAĞLAMAK;
  DAHA DA ÖNEMLİSİ,
  YAŞAMA DOKUNMAK VAR

 • Holoğlu İnşaat

  TOPLUMA ÖNCÜ ÖRNEK VİZYON

 • Holoğlu İnşaat

  HER ZAMAN GÜVENİLİR

 • Holoğlu İnşaat

  HER ZAMAN KALİTELİ

 • Holoğlu İnşaat

  30 YILLIK DENEYİM

HOLOĞLU İNŞAAT

HAKKIMIZDA


Holoğlu İnşaat olarak yaklaşık 30 yıldır içinde bulunduğumuz her zaman deneyimli ve eğitimli, kendi alanlarında uzman personelleri ile önce iş sağlığı ve güvenliği konusunda örnek bir firma olarak çalışır, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir yapılar inşa ederiz.

Bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle; ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli yapmak için çabalarız ve dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretiriz.

Başarılarımız gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile, içinde bulunduğumuz sektörde ilklerin içinde anılmak, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan mimari modernlik ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak, dünya pazarlarında ses getirecek öncü ve örnek yatırım projelerimiz ile ülkemiz ekonomisine değer katmak ve geleceğin şekillenmesinde rol sahibi olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hakkımızda
Holoğlu İnşaat
Holoğlu İnşaat
HOLOĞLU İNŞAAT

DEĞERLERİMİZGÜVEN

Holoğlu İnşaat sektörde uzun yıllar içinde müşterilerinin güvenini kazanmanın gururunu yaşıyor. Projelerimizin kalitesi, konforu , güvenliği kadar değer verdiğimiz esaslar temel politikamızı oluşturmaktadır.

KALİTE

Holoğlu inşaat tüm projelerini ve faaliyetlerini yüksek kalite standartlarıyla çalışarak gerçekleştirir. Uzman kadrosu, 30 yıllık tecrübesi ile işini en iyi yapmayı hedef bilmiştir.

TEKNOLOJİ

Holoğlu İnşaat sektöründe teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sürekli yeniliğe açık bir anlayışla konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için çaba harcamaktır.

HİZMET

Holoğlu İnşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sürekli yeniliğe açık bir anlayışla konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için çaba harcamaktır.

Değerlerimiz

HABERLER

TRAKYA ÜNİVERSİTE

TRAKYA ÜNİVERSİTE

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılan Edirne / Trakya Üniversitesi 1000 kişilik öğrenci yurdu inşaatı Holoğlu İnşaat tarafından tamamlandı.

AYRINTILI BİLGİ